Automaty parkingowe

Automaty parkingowe

Biletomaty to znakomite rozwiązanie, jeżeli zależy Państwu na bezobsługowej kontroli parkingu. W kasach automatycznych kierowcy samodzielnie wykupują bilet za postój przed wjazdem na teren obiektu, dzięki czemu nie muszą Państwo angażować pracowników ochrony do pobierania opłat za miejsca parkingowe.

Automaty parkingowe

Samoobsługowe kasy parkingowe

Kasy biletowe stanowią jeden z elementów większego systemu do kontroli obiektów. Są one połączone z innymi urządzeniami parkingowymi za pośrednictwem inteligentnego oprogramowania, dzięki czemu zaraz po wykupienia biletu szlaban bądź brama wjazdowa automatycznie się otwiera. 

Automaty parkingowe

Biletomaty przy wjeździe na parking

Bezobsługowe kasy biletowe akceptują różne metody płatności. Kierowcy mogą zatem zapłacić za postój samochodu zarówno kartą, jak i gotówką. Jest to o tyle wygodne, że każdy może wybrać dogodną dla siebie w danym momencie metodę płatności za miejsce parkingowe.

Automaty parkingowe

Bezobsługowe kasy biletowe na parkingu

GRAFITA to zespół wykwalifikowanych specjalistów, którzy kompleksowo zadbają o komfort i bezpieczeństwo na Państwa parkingu. Od ponad 30 lat z powodzeniem realizujemy kolejne zlecenia, zdobywając przy tym cenne doświadczenie i umiejętności. Idziemy z duchem czasu, dlatego bacznie obserwujemy rynek i jesteśmy na bieżąco ze wszelkimi nowinkami technologicznymi w branży.

Automaty parkingowe

Automatyczne biletomaty parkingowe

Indywidualnie podchodzimy do każdego zlecenia, ponieważ zależy nam na tym, aby realizacja projektu w pełni odpowiadała potrzebom naszych klientów. Serdecznie zapraszamy do kontaktu, gdzie udzielimy Państwu szczegółowych informacji na temat współpracy z naszą firmą. Do usłyszenia!

Automaty parkingowe