Bariery parkingowe

Bariery parkingowe

Bezpieczny parking, to nie tylko nowoczesne szlabany czy kamery rozpoznające tablice rejestracyjne pojazdów. Są to także solidne bariery i słupki, które określają tor ruchu oraz wyznaczają miejsca postojowe dla kierowców.

Bariery parkingowe

Blokady na miejsca parkingowe

Zastosowanie barier i słupków na parkingu znacznie ułatwia kierowcom prawidłowe parkowanie i zapobiega uszkodzeniom samochodów. Blokady te wskazują na jaką maksymalną głębokość auto może wjechać na postój i tym samym uniemożliwiają zarysowanie pojazdu.

Bariery parkingowe

Bariery i zabezpieczenia parkingowe

Warto zainwestować również w progi zwalniające, które zwiększą bezpieczeństwo na parkingu. Dzięki nim kierowcy nie będą mogli rozwijać wysokich prędkości na terenie obiektu i w ten sposób zmniejszy się prawdopodobieństwo wystąpienia kolizji bądź wypadku na parkingu.

Bariery parkingowe

Blokady i słupki parkingowe

Firma GRAFITA solidnie i kompleksowo zabezpieczy Państwa parking. Na rynku jesteśmy już od ponad 30 lat, dzięki czemu posiadamy ogromne doświadczenie w zakresie  instalowania oraz serwisowania urządzeń parkingowych. Indywidualnie dobieramy sprzęty i technologie do Państwa potrzeb oraz możliwości finansowych. Gwarantujemy najwyższą jakość świadczonych usług oraz terminowe ukończenie zlecenia.

Bariery parkingowe

Bariery parkingowe i progi zwalniające

Jeżeli zainteresowała Państwa powyższa oferta, zachęcamy do kontaktu. Telefonicznie lub drogą mailową przedstawimy Państwu szczegóły współpracy z naszą firmą i wstępnie omówimy Państwa projekt.

Bariery parkingowe