Czujnik miejsca parkingowego

Czujnik miejsca parkingowego

Za wykrywanie pojazdów na terenie parkingów odpowiedzialne są czujniki ruchu, które montuje się przy każdym miejscu postojowym. Urządzenia te podłącza się do inteligentnego oprogramowania, które steruje całym systemem do kontroli obiektu, dzięki czemu po wykryciu parkującego pojazdu na tablicy przy wjeździe na teren obiektu zmienia się liczba wolnych miejsc postojowych.

Czujnik miejsca parkingowego

Detektor miejsca postojowego

Czujniki miejsc parkingowych są potrzebne szczególnie tam, gdzie wielkość parkingu uniemożliwia ogarnięcie wzrokiem całego terenu, np. w podziemiach galerii handlowych. To dzięki detektorom ruchu możliwe jest dokładne zliczenie pojazdów znajdujących się na terenie obiektu, co znacznie ułatwia kierowcom podjęcie decyzji, czy warto wjeżdżać na dany parking, czy lepiej poszukać miejsca gdzie indziej.

Czujnik miejsca parkingowego

Wykrywanie pojazdów na parkingu

Firma GRAFITA to zespół wykwalifikowanych specjalistów, którzy szybko i solidnie zabezpieczą Państwa parking. Oferujemy Państwu profesjonalną usługę montażu oraz serwisu urządzeń i systemów do ochrony terenu. 

Czujnik miejsca parkingowego

Czujnik ruchu pojazdów na parkingu

Posiadamy ponad 30 lat doświadczenia w branży zabezpieczeń parkingowych, dzięki czemu zdobyliśmy cenną wiedzę oraz umiejętności, które wykorzystujemy na co dzień w swojej pracy. Do każdego zlecenia podchodzimy z należytą uwagą, a sprzęty dopasowujemy indywidualnie do potrzeb naszych klientów.

Czujnik miejsca parkingowego

Detektor wykrywający samochody

Serdecznie zapraszamy do kontaktu. Z przyjemnością odpowiemy na wszelkie pytania i przybliżymy Państwu szczegóły współpracy z naszą firmą.

Czujnik miejsca parkingowego