Detektor ruchu drogowego

Detektor ruchu drogowego

Podliczanie pojazdów na parkingu możliwe jest za sprawą detektorów ruchu, które automatycznie wykrywają zatrzymujące się tam pojazdy. Czujniki są częścią bezobsługowego systemu do kontroli obiektów, a ich głównym zadaniem jest przekazywanie danych o stanie zapełnienia parkingu kolejnym urządzeniom na parkingu.

Detektor ruchu drogowego

Czujnik ruchu na parkingu

Detektory parkingowe niezwykle usprawniają ruch w podziemnych garażach, ponieważ za pośrednictwem nowoczesnych wyświetlaczy na bieżąco informują kierowców o liczbie wolnych miejsc postojowych zarówno na terenie całego obiektu, jak i na jego poszczególnych piętrach. Dzięki temu kierowca od razu wie, gdzie musi się udać, aby szybko znaleźć bezpieczne miejsce dla swojego auta.

Detektor ruchu drogowego

Detektor pojazdów na parkingu

GRAFITA to firma z ponad 30-letnim stażem na rynku zabezpieczeń parkingowych. Solidnie i z zachowaniem najwyższych standardów zamontujemy urządzenia oraz systemy do kontroli Państwa obiektu. Stale się rozwijamy, dlatego na bieżąco śledzimy wszelkie nowinki technologiczne z branży.

Detektor ruchu drogowego

Czujnik wykrywający parkujące pojazdy

Działamy kompleksowo, co oznacza, że od początku do końca samodzielnie realizujemy cały projekt. Dzięki temu oszczędzają Państwo zarówno swój czas, jak i pieniądze. 

Detektor ruchu drogowego

Detektor zajętości miejsc parkingowych

W razie jakichkolwiek pytań bądź wątpliwości zapraszamy do kontaktu. Gwarantujemy Państwu profesjonalne podejście oraz sumienne wykonane zlecenie.

Detektor ruchu drogowego