Jak zamknąć parking

Jak nie płacić za parkometr

Strefy płatnego parkowania w dużych miastach regularnie się rozrastają, jednak nie oznacza to, że wraz z nimi zwiększa się liczba miejsc postojowych. Znalezienie wolnego, bezpiecznego i legalnego miejsca parkingowego na auto w godzinach szczytu w pobliżu centrum miasta bardzo często graniczy z cudem. Kiedy jednak już się to uda i zapłacimy za postój w parkometrze, to nadal nie mamy gwarancji, że nasz samochód jest tam bezpieczny. 

Jak nie płacić za parkometr

Jak uniknąć opłaty za parkometr

Aby uniknąć opłaty za parkometr i zmniejszyć prawdopodobieństwo kradzieży auta, warto zainwestować w prywatny parking osiedlowy, który zwykle umieszczony jest na ogrodzonym terenie z bramą lub szlabanem. Dzięki temu zadbają Państwo o bezpieczeństwo swojego auta, a na dodatek będą mieli Państwo zapewnione miejsce postojowe bez względu na to, o której godzinie zdecydują się Państwo wrócić do domu.

Jak nie płacić za parkometr

Omijanie opłaty za postój w parkometrze

Wynajęcie miejsca na osiedlowym parkingu wiąże się z dodatkowymi opłatami, jednak jest to o wiele lepsza inwestycja niż opłacanie abonamentu za niepewny postój na ulicy. Jeśli jednak w Państwa okolicy nie ma żadnego ogrodzonego parkingu, warto rozpocząć o niego starania w lokalnej wspólnocie. Z pewnością ułatwi on Państwu codzienne funkcjonowanie i polepszy komfort życia.

Jak nie płacić za parkometr

Jak nie płacić za miejsce w parkometrze

Nasza firma GRAFITA z przyjemnością podejmie się zabezpieczenia parkingu na obszarze Państwa wspólnoty. Od ponad 30 lat działamy w branży urządzeń i systemów parkingowych, dlatego z łatwością dobierzemy i zamontujemy odpowiednie sprzęty i technologie również na Państwa terenie.

Jak nie płacić za parkometr

Unikanie opłaty za parking w parkometrze

Jeśli zainteresowała Państwa powyższa oferta, zapraszamy do kontaktu. Telefonicznie lub drogą mailową udzielimy niezbędnych informacji na temat współpracy z nami i odpowiemy na wszelkie pytania.

Jak nie płacić za parkometr