Liczenie miejsc na parkingu

Liczenie miejsc na parkingu

Na dużych, wielopiętrowych parkingach, np. w galeriach handlowych, niezwykle pomocne są nowoczesne systemy do kontrolowania stanu zapełnienia obiektu. Dzięki nim wiadomo, kiedy Państwa parking jest przepełniony, a kiedy ma jeszcze wolne miejsca postojowa dla klientów. 

Liczenie miejsc na parkingu

Podliczanie miejsc parkingowych

Za podliczanie miejsc postojowych bezpośrednio odpowiadają czujniki ruchu, które wykrywają parkujące pojazdy i za pomocą inteligentnego oprogramowania przesyłają informację o zajęciu danego miejsca do kolejnych urządzeń. Dzięki temu na wyświetlaczu przy wjeździe na parking na bieżąco zmienia się liczba wolnych miejsc, co ułatwia kierowcom podjęcie decyzji, czy warto wjeżdżać do garażu podziemnego, czy lepiej poszukać postoju gdzie indziej.

Liczenie miejsc na parkingu

System do podliczania miejsc postojowych

System do liczenia wolnych miejsc z pewnością usprawni ruch i zapobiegnie powstawaniu korków na terenie podziemnego garażu, co przełoży się na zadowolenie Państwa klientów i sprawi, że będą oni chętniej Państwa odwiedzać.

Liczenie miejsc na parkingu

Zliczanie wolnych miejsc na parkingu

Nasza firma GRAFITA specjalizuje się w montowaniu oraz serwisowaniu urządzeń i systemów parkingowych. Na rynku działamy nieprzerwanie od ponad 30 lat, co pozwoliło nam zebrać ogromną wiedzę i doświadczenie, które wykorzystujemy na co dzień w swojej pracy.

Liczenie miejsc na parkingu

System do kontroli stanu zapełnienia parkingu

Jeśli zainteresowała Państwa powyższa oferta, serdecznie zachęcamy do kontaktu. Zespół naszych wykwalifikowanych specjalistów kompleksowo zadba o bezpieczeństwo na Państwa parkingu.

Liczenie miejsc na parkingu