Napędy do bram (miasta/wsie)

Bramy wjazdowe umożliwiają skuteczne zamknięcie parkingu, dzięki czemu żaden nieupoważniony pojazd nie ma wstępu na teren Państwa posesji. Istnieją różne rodzaje bram, np. garażowe, przesuwne czy skrzydłowe, za których sprawne działanie odpowiedzialne są różne mechanizmy napędzające.

Napędy do bram (miasta/wsie)

Napędy do bram garażowych (miasta/wsie)

Bramy garażowe stosowane są przede wszystkim na posesjach osób prywatnych lub w nowoczesnych blokach mieszkalnych, gdzie akurat znajduje się garaż podziemny. W tym wypadku prawidłowe działanie napędów możliwe jest dzięki pracy siłownika, który wprawia w ruch ramię mechanizmu i w ten sposób umożliwia otwieranie i zamykanie bramy.

Napędy do bram (miasta/wsie)

Napędy do bram przesuwnych (miasta/wsie)

W przypadku bram przesuwnych podstawę, która napędza całą instalację, stanowią elektryczne siłowniki oraz moduł sterujący. Przy pomocy koła zębatego otwierają one wjazd na teren obiektu. Ten rodzaj bram używany jest zarówno na posesjach osób prywatnych, jak i parkingach firmowych czy korporacyjnych.

Napędy do bram (miasta/wsie)

Napędy do bram skrzydłowych (miasta/wsie)

Z kolei bramy skrzydłowe mogą być napędzane przez różne mechanizmy, jednak do najpopularniejszych spośród nich należą instalacje hydrauliczne, podziemne bądź te z ramieniem łamanym. Wybór konkretnego napędu zależy już od potrzeb klienta oraz warunków, w jakich ma zostać zamontowane dane urządzenie. 

Napędy do bram (miasta/wsie)

Bezawaryjne napędy do bram (miasta/wsie)

Firma GRAFITA to profesjonalna firma, która nieprzerwanie od ponad 30 lat działa na rynku zabezpieczeń parkingowych. Specjalizujemy się w montowaniu oraz serwisowaniu urządzeń i systemów parkingowych. Ze swojej strony możemy zagwarantować Państwu najwyższą jakość świadczonych usług w przystępnej cenie. Po więcej szczegółów dotyczących współpracy zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.