Parking z kasą automatyczną

Parking z kasą automatyczną

Automatyczne kasy biletowe coraz częściej zastępują pracowników ochrony, którzy dotychczas nadzorowali pojazdy wjeżdżające na parking i osobiście pobierali opłaty za postój od kierowców. Dzieje się tak, ponieważ nowoczesne systemy do kontroli terenu znacznie usprawniają proces parkowania i opłacania miejsc postojowych, a w dodatku zmniejszają comiesięczne koszty utrzymania obiektu.

Parking z kasą automatyczną

Biletomat przy wjeździe na parking

Kasy biletowe przed wjazdem na parking to ogromna wygoda dla kierowców, ponieważ akceptują one różne metody płatności. Dzięki temu za postój bez problemu zapłacą Państwo zarówno kartą, jak i gotówką. W przypadku płatności banknotem lub monetami zwykle nie trzeba mieć ze sobą odliczonej sumy pieniędzy, ponieważ biletomaty parkingowe bez problemu wydają resztę.

Parking z kasą automatyczną

Opłata za parking w biletomacie

Parking z kasą biletową to także ogromna oszczędność dla właścicieli parkingów, ponieważ nie muszą oni zatrudniać pracowników ochrony do kontrolowania wjazdu na teren obiektu i dzięki temu w skali roku mogą zaoszczędzić sporą sumę pieniędzy.

Parking z kasą automatyczną

Parking z kasą biletową

Firma GRAFITA gruntownie zabezpieczy Państwa parking przed nieproszonymi gośćmi i zainstaluje na jego terenie konieczne urządzenia do automatycznego pobierania opłat za postój. Na rynku działamy już od ponad 30 lat, dzięki czemu posiadamy ogromne doświadczenie w zakresie montowania oraz serwisowania systemów parkingowych.

Parking z kasą automatyczną

Wjazd na parking po zakupieniu biletu

Serdecznie zapraszamy Państwa do kontaktu. Gwarantujemy najwyższą jakość świadczonych usług oraz terminowe wykonanie zlecenia.

Parking z kasą automatyczną