Parkowanie w strefie zamieszkania

 

Kontakt: 501 288 052 | e-mail: biuro@grafita.pl

 

Parkowanie w strefie zamieszkania

Spotkałeś się z problemem parkowania w strefie zamieszkania i szukasz dobrego rozwiązania.

Specjalizujemy się w dostawie, montażu oraz serwisie urządzeń i systemów parkingowych.

W naszych ofertach łączymy najwyższą jakość produktów z korzystną ceną, dbając o szczegóły przy montażu.

Zapewnimy stały serwis Twojej instalacji, nawet po wygaśnięciu okresu gwarancyjnego. Zapewniamy wsparcie techniczne w każdej sytuacji.

Nasze produkty są oszczędne energetycznie, o niskim poborze prądu. Poprzez wybór bezbiletowych systemów parkingowych – dbasz o środowisko.

Z myślą o wygodzie klientów, przyjmujemy płatności w formie leasingu lub bezpośredniej.

Zapraszamy do kontaktu. Napisz do nas – biuro@grafita.pl lub zadzwoń : 501 288 052

Rozwiążemy Twoje wątpliwości i odpowiemy na pytania.

 

Montaż nowoczesnych systemów parkingowych w strefie zamieszkania znacznie ułatwi i zagwarantuje znalezienie wolego miejsca postojowego na parkingu.

Dzięki sposobom weryfikacji samochodów, ułatwiony dostęp na parking będą miały zweryfikowane pojazdy wprowadzone do systemu lub posiadające odpowiednie oznaczenie.

 

Parkowanie w strefie zamieszkania:

Korzyści z wyboru systemów parkingowych:

 

🗹 Zwiększone bezpieczeństwo – dzięki zintegrowanym kamerom parking jest stale monitorowany, kontroluje i zapamiętuje numery rejestracyjne pojazdów poruszających się po parkingu. Dodatkowo systemy wyposażone są w alarm, informujący o nieautoryzowanych wjazdach, czy próbach niszczenia sprzętu.

🗹 Wygoda, komfort  i oszczędność czasu – płynny wjazd i wyjazd z parkingu bez niepotrzebnych czynności np. pobierania i kasowania biletów, dostępność wolnych miejsc parkingowych dla mieszkańców w strefie zamieszkania.

 

Rodzaje systemów parkingowych dostępnych w strefach zamieszkania.

 

–  Szlabany parkingowe z kamerami zintegrowanymi – nowoczesny system, opierający się na głównych elementach, takich jak:

Szlaban automatyczny

Kamery zintegrowane ANPR

Oprogramowanie zarządzające i zapisujące dane.

Parkowanie w strefie zamieszkania

Dzięki wszystkim urządzeniom oraz zaawansowanej technologii, kamery rozpoznają na obrazie numery i identyfikują je. Po pozytywnej weryfikacji, następuje przekazanie sygnału, który otwiera szlaban.

Rozwiązanie to jest wygodne zarówno dla parkujących jak i zarządzających – sprawny, płynny przejazd oraz łatwy dostęp do informacji.

 

Kolejnym przydatnym rozwiązaniem jest prosty system odczytu naklejek RFID. Wystarczy, że taka naklejka, będzie umieszczona na szybie samochodu. Zostanie ona rozpoznana gdy tylko znajdzie się w określonym polu, co spowoduje otwarcie się szlabanu lub bramy.

Dodatkowo na podobnej zasadzie działa rozpoznanie kart magnetycznych. Jednak w tym przypadku, kartę należy przyłożyć do odpowiedniego czytnika, który ja rozpozna.

Wyżej wymienione systemy są dobrym rozwiązaniem dla stref zamieszkania. Gwarantują bezpieczeństwo oraz wygodę. Zarządzanie parkingiem jest sprawne i łatwe. Dzięki dostępowi do zapisanych danych, szybko można zweryfikować problemy i je wyeliminować.

Parkowanie w strefie zamieszkania będzie bezproblemowe dzięki zastosowaniu naszych rozwiązań.

 

Masz pomysł na sposób działania parkingu, ale nie wiesz jak go zrealizować. Skontaktuj się z nami, a zaproponujemy rozwiązanie pasujące do Twojego pomysłu. Te oraz inne rozwiązania znajdziesz u nas na stronie internetowej – grafita.pl

Zainteresowanych ofertą zapraszamy do kontaktu e-mailowego lub telefonicznego.

Tel. 501 288 052

E-mail: biuro@grafita.pl