Szybka naprawa szlabanów

Szybka naprawa szlabanów

Instalacje parkingowe to urządzenia, które są przewidziane do wieloletniego użytku na zewnątrz, dlatego muszą być wykonane z trwałych i odpornych na działanie czynników atmosferycznych materiałów. Aby sprzęt parkingowy służył Państwu bez zarzutu przez kolejne sezony, należy go odpowiednio czyścić i konserwować. Zdarza się jednak, że mimo przestrzegania powyższych zasad, urządzenia są wadliwe lub zostają mechanicznie uszkodzone przez użytkowników parkingu. W takim wypadku konieczne jest skorzystanie z usług firmy serwisowej.

Szybka naprawa szlabanów

Skuteczna naprawa bram i szlabanów

Naprawę urządzeń i systemów parkingowych warto powierzyć profesjonalnej firmie z doświadczeniem, która sprawnie wykryje i wyeliminuje daną usterkę. Przed zleceniem naprawy warto jednak sprawdzić serwis, któremu chcemy zaufać, aby uniknąć rozczarowania i nie stracić swoich pieniędzy.

Szybka naprawa szlabanów

Serwis szlabanów i bram wjazdowych

Firma GRAFITA działa na rynku od ponad 30 lat. Zajmujemy się instalowaniem oraz serwisowaniem urządzeń i systemów parkingowych. Indywidualnie podchodzimy do każdego zlecenia, ponieważ zależy nam na zadowoleniu naszych klientów. 

Szybka naprawa szlabanów

Profesjonalna usługa naprawy szlabanów

W naszej firmie usługę serwisowania urządzeń i systemów parkingowych wykonujemy zarówno w okresie gwarancji, jak i po jego zakończeniu. Przyjmujemy zlecenia także z zewnątrz – od firm i osób prywatnych, u których nie instalowaliśmy wcześniej sprzętów parkingowych. 

Szybka naprawa szlabanów

Solidna naprawa bram i szlabanów

Serdecznie zapraszamy do kontaktu. Szybko i profesjonalnie naprawimy urządzenia i systemy parkingowe na Państwa obiekcie.

Szybka naprawa szlabanów