Tablica z ilością samochodów

Tablica z ilością samochodów

Tablice informujące o liczbie zajętych miejsc postojowych, to bardzo przydatne urządzenia na parkingach o dużej powierzchni. Dzięki nim kierowcy przed wjazdem na teren obiektu otrzymują informację o aktualnym stanie zapełnienia parkingu, co pozwala oszczędzić ich cenny czas i usprawnić proces poszukiwania wolnych miejsc postojowych.

Tablica z ilością samochodów

Tablica pokazująca liczbę pojazdów

Tablice parkingowe z liczbą wolnych miejsc postojowych to część bardziej złożonego systemu do kontroli obiektów. Są one połączone m.in. z czujnikami ruchu, które wykrywają parkujące auta na danym terenie. Jeśli jakieś miejsce zostanie zajęte, przesyłają one zdobyte dane do innych urządzeń, dzięki czemu na tablicy przy wjeździe zmienia się liczba wolnych postojów.

Tablica z ilością samochodów

Tablica parkingowa z liczbą samochodów

GRAFITA to zespół wykwalifikowanych specjalistów, którzy profesjonalnie doradzą oraz solidnie zamontują odpowiednie urządzenia i systemy do kontroli Państwa parkingu. Posiadamy ponad 30 lat doświadczenia w branży i stale się rozwijamy. Uważnie obserwujemy rynek i sięgamy po nowoczesne rozwiązania.

Tablica z ilością samochodów

Tablica z liczbą wolnych miejsc postojowych

Oprócz kompleksowej usługi montażu oferujemy Państwu również serwis urządzeń i systemów parkingowych, który wykonujemy zarówno w okresie gwarancyjnym, jak i po jego zakończeniu.

Tablica z ilością samochodów

Tablica informująca o liczbie aut na parkingu

Jeżeli zainteresowała Państwa niniejsza oferta, zapraszamy do kontaktu. Gruntownie zabezpieczymy Państwa parking i zwiększymy komfort jego użytkowania.

Tablica z ilością samochodów