Wynajem szlabanu

Wynajem szlabanu

Szlaban to jedno z podstawowych urządzeń do ochrony parkingu. Dzięki niemu mogą Państwo kontrolować, które pojazdy zostaną wpuszczone na teren obiektu, a które będą musiały poszukać miejsca postojowego gdzie indziej.

Wynajem szlabanu

Wypożyczanie urządzeń parkingowych

Coraz częściej rezygnuje się z bram i szlabanów ręcznych na rzecz zautomatyzowanych urządzeń. Co prawda, nowocześniejsze rozwiązania technologiczne są droższe, ale zapewniają większy komfort użytkowania parkingu niż te tradycyjne.

Wynajem szlabanu

Szlaban do wynajęcia

Jeżeli Państwa parking ma charakter tymczasowy lub nie są Państwo przekonani, czy dane urządzenia sprawdzą się akurat na Państwa obiekcie, istnieje możliwość wynajęcia takiego sprzętu na określony czas.

Wynajem szlabanu

Wypożyczanie sprzętu parkingowego

Firma GRAFITA od ponad 30 lat zajmuje się montowaniem oraz serwisowaniem sprzętów parkingowych. Instalujemy zarówno pojedyncze urządzenia, jak i całe systemy do kontroli obiektów. Indywidualnie podchodzimy do każdego zlecenia, ponieważ zależy nam na zadowoleniu i bezpieczeństwie wszystkich naszych klientów. Gwarantujemy Państwu profesjonalne podejście oraz najwyższą jakość instalowanych przez nas sprzętów i technologii.

Wynajem szlabanu

Wypożyczanie szlabanów

Oprócz usługi montażu oraz serwisu oferujemy Państwu również możliwość wypożyczenia urządzeń i systemów parkingowych dopasowanych do Państwa potrzeb. W razie jakichkolwiek wątpliwości, zapraszamy do kontaktu. Z przyjemnością odpowiemy na Państwa każde pytanie i przedstawimy szczegóły dotyczące współpracy z naszą firmą.

Wynajem szlabanu