Bezbiletowy system parkingowy

 

Bezbiletowe systemy parkingowe są nowoczesnym rozwiązaniem, które stosowane są coraz częściej na parkingach. Całkowita eliminacja papierowych biletów jest wygodnym rozwiązaniem, które niesie za sobą wiele korzyści.

Zajmujemy się montażem, dostawą oraz serwisem różnorodnych urządzeń i systemów parkingowych w Polsce. Naszym priorytetem jest dbałość o urządzenia najwyższej jakości, tak aby posłużyły Ci długie lata.

Zapewniamy pełną gwarancję z bezproblemowym dojazdem oraz dodatkową pomoc i serwis naszych urządzeń po wygaśnięciu okresu gwarancyjnego. Gwarantujemy pełne wsparcie techniczne, bez żadnych ukrytych kosztów.

Propozycja najkorzystniejszej oferty oraz  indywidualne podejście do klienta są dla nas priorytetem. W trakcie konsultacji, odpowiemy na każde nurtujące Cię pytania.

To od Ciebie zależy jaką formę płatności preferujesz. Przyjmujemy ją bezpośrednio, jak i w leasingu.

 

Zapraszamy do kontaktu. Napisz do nas – biuro@grafita.pl lub zadzwoń : 501 288 052

 

Poniżej zapoznasz się głębiej z etapami działania systemu parkingowego bezbiletowego oraz dowiesz się jakie płyną  korzyści ze skorzystania z naszej oferty.

 

Bezbiletowy system parkingowy

Ekonomiczny i nowoczesny system, który głównie opiera swoje działanie na kamerach rozpoznających tablice rejestracyjne pojazdów wjeżdżających i wyjeżdżających.

Bezbiletowy system parkingowy

Parkowanie bez biletów zapewnia minimalną ingerencje kierowcy w czasie wjazdu i wyjazdu, dzięki czemu poczuje się komfortowo i częściej będzie korzystał z Twojego parkingu.

Ilość czynności wykonywanych na parkingu z biletami jest większa, co sprawia, że czas obsługi się wydłuża.

Im mniej czynności do wykonania tym lepiej.

Przedstawiamy cały proces poruszania się na parkingu bezbiletowym oraz jego podstawowe elementy.

Bezbiletowy system parkingowy

Etapy parkowania bez biletu:                                             

• Wjazd na parking

Pojazd zbliżający się do szlabanu najeżdża na pętle indukcyjne schowane w optymalnym miejscu pod jezdnią.

• Skanowanie tablicy rejestracyjnej kamerą LPR

W  momencie zatrzymania pojazdu następuje proces rozpoznania numeru rejestracyjnego. Dane zapisują się w chmurze, po czym następuje otwarcie ramienia szlabanu, umożliwiając tym swobodny i szybki wjazd.

• Parkowanie pojazdu

Klient po znalezieniu miejsca parkingowego wykonuje zamierzone czynności.

• Identyfikacja i płatność

Przed wyjazdem wprowadza numer tablicy na ekranie kasy parkingowej, identyfikuje swój pojazd poprzez zdjęcie i dokonuje zapłaty w wybrany przez siebie sposób zgodnie z obowiązującą taryfą parkingową.

• Wyjazd z parkingu

Po zbliżeniu się do szlabanu umożliwiającego wyjazd, kamery identyfikują numer rejestracyjny, system przetwarza uzyskane dane i umożliwia płynne opuszczenie parkingu.

Bezbiletowy system parkingowy

Korzyści płynące z bezbiletowego systemu parkingowego.

Ten prosty i wygodny w obsłudze system stawia przede wszystkim na komfort i nowoczesność. Dzięki innowacyjnemu rozwiązaniu dobrze spełni swoją rolę na każdym rodzaju parkingu, czy będzie on duży, mały, podziemny czy naziemny.

Brak biletów wiąże się z ucięciem zbędnych kosztów z jednoczesną korzyścią dla środowiska naturalnego. Przyśpieszenie mobilności ruchu pojazdu zmniejsza emisję spalin oraz poprawia komfort poruszania się po parkingu.

Uniwersalność bezbiletowego systemu parkingowego zastępuje alternatywne sposoby na obsługę parkingu takie jak np.: piloty, karty magnetyczne, bilety.

Stosowany system Softra dzięki nowoczesnym kamerom gwarantuje wysoki poziom rozpoznawania tablic rejestracyjnych – ok. 99% bez względu na panujące warunki. Posiada możliwość połączenia z innymi systemami zabezpieczającymi.

 

Warto pamiętać, że nawet najnowocześniejszy system bez odpowiedniego przygotowania stanowiska i konfiguracji nie będzie w pełni spełniał swojej funkcji.

Nasz doświadczony zespół od wielu lat zajmuje się montażem, konfiguracją i serwisem urządzeń i systemów parkingowych.

Zachęcamy do konsultacji, odpowiemy na każde pytanie, zaproponujemy dla Ciebie korzystną ofertę.

Zapraszamy do kontaktu e-mailowego jak i telefonicznego.

 501 288 052

 biuro@grafita.pl