Kontrola wjazdów na parking

Kontrola wjazdów na parking

Jeżeli chcą Państwo zwiększyć bezpieczeństwo na swoim parkingu, warto zainwestować w nowoczesne systemy do kontroli obiektów, dzięki którym żaden nieproszony gość nie będzie miał wstępu na Państwa teren, a parkujący tam kierowcy będą spokojni o swoje auta.

Kontrola wjazdów na parking

System do kontroli wjazdów na parking

Działanie systemów do kontroli parkingów rozpoczyna się już przy wjeździe na teren obiektu. Wtedy też nowoczesne kamery odczytują tablice rejestracyjne pojazdów i w przypadku, kiedy dany numer znajduje się na tzn. “białej liście”, szlaban automatycznie się otwiera, a samochód zostaje wpuszczony do środka.

Kontrola wjazdów na parking

System do sprawdzania pojazdów

Systemy do ochrony obiektów działają przez całą dobę i są całkowicie bezobsługowe. Dzięki nim nie muszą Państwo zatrudniać dodatkowych pracowników do nadzoru swojego parkingu i w ten sposób w skali roku mogą zaoszczędzić Państwo pokaźną sumę pieniędzy, którą można przeznaczyć np. na dalszy rozwój biznesu.

Kontrola wjazdów na parking

Weryfikacja pojazdów przed wjazdem

Firma GRAFITA kompleksowo i solidnie zamontuje konieczne urządzenia i systemy do ochrony Państwa parkingu. Na rynku jesteśmy od ponad 30 lat i mamy za sobą już setki pomyślnie zrealizowanych projektów, którymi nasi klienci cieszą się po dziś dzień. Indywidualnie podchodzimy do każdego zlecenia, ponieważ zależy nam na Państwa wygodzie i bezpieczeństwie.

Kontrola wjazdów na parking

Kontrola wjeżdżających na parking pojazdów

W naszej ofercie znajdą Państwo także profesjonalną usługę serwisowania instalacji parkingowych. Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Kontrola wjazdów na parking