Inteligentny szlaban

 

Kontakt: 501 288 052 | e-mail: biuro@grafita.pl

 

Jesteśmy firmą, która świadczy usługi takie jak: dostawa, instalacja oraz stała opieka urządzeń oraz systemów parkingowych. Priorytetem jest dla nas najwyższa jakość z dopracowaniem każdego szczegółu.

Dbamy o Twoje potrzeby, utrzymujemy stały kontakt oraz zapewniamy opiekę oraz serwis naszych produktów. Zapewniamy pomoc, nawet po zakończeniu gwarancji urządzenia, z pełnym wsparciem technicznym.

Podczas konsultacji dowiesz się jaki model oraz wariant jest dla Ciebie najkorzystniejszy, dostosowując się do Twoich potrzeb.

Nowoczesny sprzęt z którego korzystamy jest przyjazny dla środowiska. Działanie urządzeń jest ekonomiczne: intensywne użytkowanie łączy się z niskim poborem prądu. Dzięki tym rozwiązaniom, które zaoszczędzą szukania miejsca parkingowego, zmniejszy się emisja spalin do atmosfery.

Dostosujemy system płatności do Twoich potrzeb.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu. W czasie rozmowy chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania oraz rozwiejemy wszelkie wątpliwości.

Zadzwoń: 501 288 052
Napisz: biuro@grafita.pl

 

Nowoczesne rozwiązania połączone z systemami szlabanów dają ogrom możliwości i nowych sposobów. Dzięki nim, system parkingowy będzie wydajniejszy oraz sprawniejszy.

Takim rozwiązaniem jest szerokie pojęcie inteligentnego szlabanu.

Poniżej zaprezentujemy rozwiązania, które oferuje nasza firma.

Inteligentny szlaban łączy ze sobą nowoczesność oraz praktyczność. Duża ilość pojazdów powoduje powszechny problem, który wiąże się w próbą szukania nowych rozwiązań. Nasze propozycje wariantów inteligentnego szlabanu idealnie sprawdzą się na parkingach z dużym natężeniem ruchu.

Elementy wspomagające system parkingowy ułatwią zarządzanie i kontrolę parkingu. W ofercie można znaleźć:

• System parkingowy na piloty w chmurze – urządzenia ułatwią zdalne otwieranie szlabanu bez wychodzenia z samochodu, którymi w łatwy sposób można zarządzać

• System parkingowy z kamerą rozpoznającą tablice rejestracyjne – bezproblemowe otwarcie szlabanu, bez posiadania jakichkolwiek urządzeń zewnętrznych

• System parkingowy zliczający samochody – ułatwiający szybkie poruszanie się po parkingu, informujący zajętości miejsc parkingowych

 

Inteligentny szlaban

 

Szlaban parkingowy na piloty w chmurze

Głównym elementem jest nowoczesny, polski odbiornik FLEX, spełniający wiele funkcji. Jedną z nich jest łatwość i bezproblemowe zarządzanie urządzeniami podpiętymi pod odbiornik.

Inteligentny szlaban

Wszelkie awarie pilotów czy wprowadzenie nowych można załatwić za pomocą prostego programu, bez opuszczania miejsca pracy. Dzięki zebranym danym w chmurze można dowiedzieć się o aktualnych poleceniach wykonywanych przez urządzenie, a także w szybki sposób zapobiec lub naprawić występujący błąd, bez kontaktu z fachowcami. Aplikacja w przeglądarce internetowej znacznie ułatwi to zadanie.

Dodatkową zaletą jest także możliwość wgrywania posiadanych już wcześniej pilotów.

Prostota łączy się z bezpieczeństwem. Moduł radiowy zapewnia najwyższy poziom bezpieczeństwa transmisji danych.

Szlaban na piloty w chmurze jest idealnym rozwiązaniem dla wymagających klientów, ceniących sobie wygodę i szybkość działania.

Inteligentny szlaban

 

Szlaban parkingowy z kamerą rozpoznającą tablice rejestracyjne

Kamera parkingowa jest kluczowym urządzeniem zapewniającym prawidłowe działanie szlabanu. Z jej pomocą system jest w stanie rozpoznać tablice rejestracyjne pojazdów wjeżdżających na określony obszar. Za to działanie odpowiada wbudowana technologia ANPR (Automatic Number Plate Recognition). Automatycznie rozpoznaje, identyfikuje tablice, a po ich szybkim wczytaniu wysyła sygnał, który uruchamia mechanizm pozwalający na wjazd na parking.

Inteligentny szlaban

Ważnym atutem jest bezpieczeństwo i kontrola. Odpowiedni model kamery daje dodatkowe możliwości w przetwarzaniu danych. Dostępna jest możliwość wgrania listy numerów oraz ich oznaczenia (biała i czarna lista), dzięki czemu nastąpi automatyczne otwarcie szlabanu, bądź brak udzielenia dostępu wjazdu. Model samochodu czy kolor także może być rozpoznany.

Inteligentny szlaban

Zalety szlabanu z kamerą rozpoznającą tablice rejestracyjne:

• Szybkość i płynność pracy szlabanu

• Bezpieczeństwo

• Identyfikacja i kontrola pojazdów

• Łatwość w zarządzaniu

Dzięki wykwalifikowanym fachowcom profesjonalnie zamontujemy urządzenia i skonfigurujemy system w celu prawidłowego działania.

Szlaban zliczający samochody

Szlaban posiadający funkcje zliczającą samochody efektywnie spełni swoją rolę. Ten inteligentny szlaban połączony jest z detektorami, które odpowiadają za określanie zajętości miejsca parkingowego.

Inteligentny szlaban

Jak działają detektory?

Czujniki montowane są w nawierzchni w obrębie miejsca parkingowego. Wykorzystują do tego pole magnetyczne i na podstawie zaburzeń określają czy miejsca są zajęte czy nie. Dane przesyłane są za pomocą sieci loT do systemu.

Informacje te mogą być wykorzystane w różny sposób. Dane mogą wyć wyświetlane na tablicach informacyjnych czy w aplikacji. Dostępne są też urządzenia, które w prosty sposób mogą doprowadzić kierowcę w stronę wolnego miejsca parkingowego.

Inteligentny szlaban

 

Zalety:

• Szybki i łatwy montaż

• Dobra organizacja i zarządzanie

• Wytrzymałość aż do 5 lat

• Bezpieczeństwo

Inteligentny szlaban

Wszystkich zainteresowanych przedstawioną wyżej ofertą zachęcamy do kontaktu telefonicznego 501 288 052 oraz za pomocą e-maila.