Płacenie za parking

Płacenie za parking

Wraz z rozwojem nowych technologii i z powodu stopniowego wypierania gotówki z rynku zarówno parkometry uliczne, jak i kasy biletowe na terenie prywatnych parkingów, coraz częściej akceptują płatności kartą. Jest to ukłon w stronę kierowców, którzy coraz rzadziej noszą przy sobie gotówkę, dzięki czemu bez większych problemów mogą oni zapłacić kartą za miejsce postojowego dla swojego samochodu.

Płacenie za parking

Metody płatności za postój na parkingu

Jeżeli są Państwo właścicielami parkingu i zależy Państwu na bezobsługowej kontroli terenu, warto zainwestować w inteligentne systemy do ochrony obiektu, gdzie opłaty za postój pobierane są w kasach automatycznych, tuż przed wjazdem na parking. W ten sposób zaoszczędzą Państwo nieco pieniędzy, ponieważ nie będą musieli Państwo zatrudniać dodatkowych pracowników ochrony do nadzoru obiektu i do pobierania opłat za postój od kierowców.

Płacenie za parking

Dokonywanie płatności za parking

W kasach biletowych na prywatnym parkingu bardzo ważne jest to, aby uwzględnić różne metody płatności, co znacznie ułatwi kierowcom dokonanie opłaty za miejsce postojowe i usprawni sam proces parkowania. Dzięki temu każdy będzie mógł wybrać najwygodniejszą dla siebie formę płatności za postój auta.

Płacenie za parking

Opłacanie miejsca parkingowego

Firma GRAFITA oferuje Państwu profesjonalną usługę montażu oraz serwisu instalacji parkingowych. Na rynku działamy od ponad 30 lat, dlatego bez najmniejszego trudu dobierzemy sprzęty i technologie do Państwa potrzeb. Indywidualnie podchodzimy do każdego zlecenia, ponieważ zależy nam na tym, aby projekt całkowicie odpowiadał oczekiwaniom naszych klientów.

Płacenie za parking

Płacenie za wjazd na parking

Zapraszamy do kontaktu. Szybko i solidnie zainstalujemy konieczne urządzenia i systemy do ochrony Państwa parkingu.

Płacenie za parking