Zabezpieczenie wejścia do budynku

zabezpieczenie wejścia do budynku

Zabezpieczenie przejścia

Kontrola dostępu do budynku

Dane kontaktowe: tel. 501 288 052, e-mail: BIURO@GRAFITA.PL

 

Firma GRAFITA od lat cieszy się  zaufaniem klientów w całej Polsce.

Podstawą naszej działalności są czynności związane z zarządzaniem systemami parkingowymi: montaż, konfiguracja i serwis urządzeń z nimi związanych, a także usługi związane z kontrolą dostępu.

Skutecznie i profesjonalnie działamy na rynku ponad 30 lat. Jesteśmy doświadczonym zespołem, który wytłumaczy Ci działanie systemów bezpieczeństwa, zaoferuje odpowiednie wyposażenie oraz zapewni stałą kontrolę oraz serwis w przypadku sytuacji awaryjnych .

Cenimy sobie najwyższą jakość produktów oraz profesjonalny i staranny montaż wykonywany przez doświadczonych fachowców. Zapewniany naprawę zarówno z czasie trwania gwarancji jak i po jej zakończeniu. Oferujemy wygodne formy płatności kierując się Twoją wygodą i możliwością wyboru.

Dysponujemy nowoczesnym sprzętem, z nowymi rozwiązaniami technologicznymi, dzięki czemu łączymy niskie zużycie energii z wydajnym działaniem.

Dzięki nowoczesnym technologiom oraz odpowiedniemu przeszkoleniu, jesteśmy w stanie niektóre proste usterki naprawić w szybki sposób, poprzez zdalny dostęp do systemu.

W razie pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu: tel: 501 288 052, email: biuro@grafita.pl

Zachęcamy także, do zapoznania się z poniższą ofertą, gdzie dokładniej przedstawiamy sposoby zabezpieczeń wejścia do budynku.

 

W dzisiejszym dynamicznie rozwijającym się świecie podstawą jest zapewnienie bezpieczeństwa. Nowoczesna technologia i innowacyjne urządzenia znacznie ułatwiają sposób kontroli dostępu. Ich akcesoria, systemy i monitoring są w stanie skutecznie kontrolować przechodniów oraz blokować przejście osobom nieuprawnionym.

W dalszej części dowiesz się, jak działają urządzenia kontrolujące przejście oraz jakich rodzajów produktów oraz systemów użyć, tak aby zapewnić skuteczną kontrolę.

 

zabezpieczenie wejścia do budynku

Nasza firma oferuje usługi: zakup, montaż oraz serwis urządzeń z zakresu kontroli przejścia firmy CAME:

• Tripody
• Bramki uchylne
• Furty obrotowe

Jak działa system kontroli przejścia?

Bramki bezpieczeństwa, dzięki wgranemu systemowi oraz odpowiednim elementom skutecznie zabezpieczą wyznaczony obszar. Zintegrowany system monitoringu i zarządzania pozwoli na skuteczną weryfikację przechodniów. Dopasowane akcesoria np. karty magnetycznych, monitoring, czujniki, fotokomórki weryfikują osobę przechodzącą. Po odpowiednim sygnale system bramki uruchamia mechanizm, dzięki któremu możliwe jest przejście na drugą stronę.

Produkty kontrolujące przejście idealnie sprawdzą się w miejscach publicznych: centrach handlowych, obiektach sportowych, kulturalnych, lecz także w prywatnych biurowcach, na obszarach przemysłowych, budowach oraz wielu innych.

 

Dostępne systemy sterujące

Sterowanie, zarządzanie i kontrola urządzenia stanowią podstawę prawidłowego działania. W zależności od wyboru klienta oferujemy 3 różnie działające warianty dostępne dla różnych modelów.

Podstawowym elementem jest płyta sterująca. Znajdujące się na niej przełączniki umożliwiając sterowanie i zarządzanie urządzeniem.

Bardziej zaawansowanym wariantem jest obsługa poprzez system w komputerze PC. Ta opcja oferuje dużo więcej funkcji. Wszelakie wejścia czy zmiany są zapisywane na serwerze, dzięki czemu, w  każdej chwili można łatwo odczytać te informacje.

zabezpieczenie wejścia do budynku

 

Kolejnym wariantem jest nowoczesne połączenie systemu z aplikacją dostępną na telefon. Dzięki niej jesteśmy w stanie kontrolować urządzenie z każdego miejsca, podejrzeć zmiany oraz statystyki zapisane w chmurze.

Zabezpieczenie wejścia do budynku

Dzięki zastosowanym zabezpieczeniom systemy te skutecznie będą spełniać swoją rolę. Dodatkowo istnieje możliwość połączenia urządzenia kontrolującego przejście z innymi systemami bezpieczeństwa, dostępnymi w danym miejscu. Usprawni to działanie i zapewni dodatkową ochronę.

Każda bramka posiada opcję  trybu awaryjnego, dzięki któremu będzie w stanie działać bez dostępu do zasilania oraz zareaguje podczas alarmu pożarowego. Urządzenia będą funkcjonowały w  sposób dostępny dla danego produktu: mogą przejść w tryb swobodnego obrotu poprzez pchnięcie bramki lub podniesienie ramienia w celu swobodnego przejścia.

Każdy produkt wykonany z wytrzymałych materiałów, podstawą jest stal nierdzewna (dostępna w różnych wariantach).

Przykładowe modele dostępne w ofercie:

• TRIPOD 702 R

zabezpieczenie wejścia do budynku

• TRIPOD 602 S

zabezpieczenie wejścia do budynku

• BRAMKA GL B1

zabezpieczenie wejścia do budynku

• FURTA BTX 300 S

zabezpieczenie wejścia do budynku

 

Zabezpieczenie wejścia do budynku Dzielnica

Zabezpieczenie wejścia do budynku

Zabezpieczenie wejścia do budynku Mokotów

Zabezpieczenie wejścia do budynku Praga-Południe

Zabezpieczenie wejścia do budynku Białołęka

Zabezpieczenie wejścia do budynku Ursynów

Zabezpieczenie wejścia do budynku Wola

Zabezpieczenie wejścia do budynku Bielany

Zabezpieczenie wejścia do budynku Bemowo

Zabezpieczenie wejścia do budynku Targówek

Zabezpieczenie wejścia do budynku Śródmieście

Zabezpieczenie wejścia do budynku Wawer

Zabezpieczenie wejścia do budynku Ochota

Zabezpieczenie wejścia do budynku Ursus

Zabezpieczenie wejścia do budynku Praga-Północ

Zabezpieczenie wejścia do budynku Żoliborz

Zabezpieczenie wejścia do budynku Wilanów

Zabezpieczenie wejścia do budynku Włochy

Zabezpieczenie wejścia do budynku Wesoła

Zabezpieczenie wejścia do budynku Rembertów

Gwarancją długoletniego i prawidłowego działania jest odpowiedni montaż i konfiguracja wykonana przez profesjonalistów. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą dostępną na naszej stronie internetowej. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego: 22 299 21 12 oraz e-mailowego biuro@grafita.pl w celu konsultacji.

Chętnie odpowiemy na wszystkie nurtujące pytania i zaoferujemy dla Ciebie najkorzystniejszą ofertę.