Płatność kartą za parking

Płatność kartą za parking

Współcześnie gotówka jest stopniowo wypierana przez karty płatnicze, co można zauważyć niemal na każdym kroku. Zmiany te dotyczą również parkingów, ponieważ w biletomatach coraz częściej akceptowane są płatności bezgotówkowe.

Płatność kartą za parking

Bilet parkingowy opłacany kartą

Płacenie kartą za miejsce parkingowe jest niezwykle wygodne, ponieważ kierowcy nie muszą martwić się o to, czy akurat mają w portfelu odliczoną kwotę za postój. Wystarczy, że przed wjazdem na parking podjadą do kasy biletowej i zbliżą do terminala swoją kartę. Zaraz po zaakceptowaniu płatności szlaban otwiera się i umożliwia bezpieczny wjazd samochodu na ogrodzony teren.

Płatność kartą za parking

Płacenie kartą za miejsce postojowe

Firma GRAFITA kompleksowo i profesjonalnie zadba o bezpieczeństwo oraz komfort użytkowania Państwa parkingu. Od ponad 30 lat zajmujemy się montowaniem oraz serwisowaniem urządzeń do kontroli obiektów. Wciąż się rozwijamy, dlatego jesteśmy na bieżąco z nowinkami technologicznymi w branży.

Płatność kartą za parking

Płatność kartą za wjazd na parking

Działamy kompleksowo, co oznacza, że każdy projekt realizujemy samodzielnie od początku do końca. Na początku rozmawiamy o Państwa potrzebach i wykonujemy konieczne pomiary, aby następnie odpowiednio dobrać i zainstalować stosowne urządzenia na Państwa parkingu.

Płatność kartą za parking

Płatność kartą w biletomacie parkingowym

Jeśli zainteresowała Państwa powyższa oferta, zapraszamy do kontaktu. Gruntowanie zabezpieczymy Państwa parking i zwiększymy komfort jego użytkowania.

Płatność kartą za parking