Tani system parkingowy

Tani system parkingowy

Skuteczne i trwałe zabezpieczenia parkingowe wcale nie muszą być drogie. Zanim jednak zaczną Państwo wybierać jakiekolwiek urządzenia do kontroli swojego obiektu, warto zastanowić się, na jakich funkcjach zależy Państwu najbardziej, a które z nich można bez większego problemu pominąć.

Tani system parkingowy

Tanie zabezpieczenia parkingowe 

Coraz popularniejsze stają się systemy do ochrony parkingów wykorzystujące nowoczesne kamery, które po odczytaniu tablic rejestracyjnych pojazdu, umożliwiają kierowcom wjazd na teren danego obiektu. Jednak istnieją także bardziej budżetowe urządzenia, które równie skutecznie ochronią Państwa parking przed intruzami. Należą do nich między innymi czytniki tagów bądź kart, po których zeskanowaniu uprawniony kierowca zostaje wpuszczony na parking.

Tani system parkingowy

Ochrona parkingu w przystępnej cenie

Firma GRAFITA od ponad 30 lat zajmuje się montowaniem oraz serwisowaniem urządzeń i systemów parkingowych. Obsługujemy zarówno klientów korporacyjnych, jak i osoby prywatne. Każdy projekt realizujemy zgodnie z potrzebami oraz oczekiwaniami naszych klientów. 

Tani system parkingowy

System parkingowy na każdą kieszeń

Nasz zespół składa się z wykwalifikowanych specjalistów, którzy profesjonalnie doradzą i zaproponują najlepsze rozwiązania dla Państwa parkingu. Indywidualnie podchodzimy do każdego zlecenia, ponieważ zależy nam na zadowoleniu i komforcie naszych klientów.

Tani system parkingowy

Tani system do kontroli miejsc postojowych

W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu. Z przyjemnością rozwiejemy wszelkie wątpliwości i udzielimy Państwu szczegółowych informacji na temat współpracy z naszą firmą. Do usłyszenia!

Tani system parkingowy