Parking na bilet

Parking na bilet

Nowoczesne systemy parkingowe do kontroli pojazdów korzystają nie tylko z czytników kart lub kamer rozpoznających tablice rejestracyjne samochodów, ale także z kas biletowych, które umieszczane są przed wjazdem na teren obiektu. Dzięki nim możliwe jest szybkie i łatwe pobieranie opłat za postój na parkingu.

Parking na bilet

Wjazd na parking za bilet

Biletomaty na parkingach są w pełni samoobsługowe, dzięki czemu nie muszą Państwo zatrudniać dodatkowych pracowników ochrony do pobierania opłat. W ten sposób mogą Państwo zaoszczędzić sporą sumę pieniędzy, którą można przeznaczyć na realizację kolejnych projektów lub rozwój dotychczasowych inwestycji.

Parking na bilet

Biletomat przy wjeździe na parking

Kasy biletowe zwykle akceptują różne metody płatności i w przypadku gotówki bez najmniejszego problemu wydadzą resztę. Dzięki temu kierowca, który chce pozostawić auto na Państwa parkingu, nie musi martwić się o to, że nie ma przy sobie odliczonej kwoty za postój.

Parking na bilet

Opłata za postój w kasie biletowej

GRAFITA to solidna i rzetelna firma zajmująca się montowaniem oraz serwisowaniem instalacji do ochrony parkingów. Sumiennie i z zachowaniem najwyższych standardów realizujemy każde zlecenie. Na pierwszym miejscu stawiamy przede wszystkim komfort oraz bezpieczeństwo naszych klientów, dlatego indywidualnie dobieramy sprzęty i technologie do każdego projektu.

Parking na bilet

Pobieranie biletu przy wjeździe na parking

Serdecznie zapraszamy Państwa do kontaktu. Szybko i starannie zamontujemy potrzebne urządzenia oraz systemy parkingowe na Państwa terenie.

Parking na bilet