Sczytywanie tablic rejestracyjnych

 

Kontakt: 501 288 052 | e-mail: biuro@grafita.pl

 

Nasza firma GRAFITA skupia się na działaniach związanych z zarządzaniem systemem parkingowym oraz jego urządzeniami. Oferujemy usługi: dostawę, montaż oraz serwis.

Na pierwszy miejscu stawiamy jakość oraz staranność wykonania. Nasz doświadczony zespół udzieli potrzebnych wskazówek oraz zadba o Twój sprzęt. Gwarantujemy opiekę nawet po zakończeniu gwarancji.

Zoptymalizujemy wybór systemu parkingowego tak, aby ekonomicznie i efektywnie były dla Ciebie opłacalny.

Oferowane produkty łączą ze sobą intensywność użytkowania, z jak najmniejszym zużyciem energii.

Płatności dostępne z formie bezpośredniej jak i w leasingu.

Zachęcamy do kontaktu. Chętnie rozwiejemy wszelkie wątpliwości oraz doradzimy w wyborze sprzętu spełniającego Twoje wymagania.

Napisz: biuro@grafita.pl

Zadzwoń: 501 288 052

 

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą poniżej.

Bliżej przedstawimy rozwiązania systemów kamer czytających tablice rejestracyjne pojazdów wjeżdżających na zabezpieczony obszar.

 

Automatyzacja parkingów staje się coraz częstszym zjawiskiem w wielu miastach. Odchodzi się od tradycyjnych rozwiązań i zastępuje się je nowoczesnymi urządzeniami. Takie podejście zwiększa bezpieczeństwo oraz efektywność i korzyści z posiadania parkingu.

Identyfikacja numerów rejestracyjnych pojazdów oraz ich zapisywanie są gwarancją i podstawą bezpiecznego parkingu. Kontrolę wjazdu zapewniają nowoczesne kamery za pomocą systemu ANPR, który odpowiada za prawidłowy przebieg gromadzenia danych.

Sczytywanie tablic rejestracyjnych

Podstawowym elementem inteligentnego szlabanu sczytującego tablice rejestracyjne są kamery. To one odpowiadają za identyfikację i rozpoznanie numerów, dzięki czemu kolejne czynności powodują otwarcie szlabanu.

Sczytywanie tablic rejestracyjnych

Działanie systemu rozpoznającego.

Urządzenie rejestrujące w odpowiednim momencie weryfikuje, zapisuje oraz wysyła dane do systemu. Tam następuje przesłanie sygnału do szlabanu w celu jego otwarcia.

Sczytywanie tablic rejestracyjnych

Przetwarzane informacje są archiwizowane z chmurze danych, co ułatwia szybkie monitorowanie. Oprogramowanie daje wiele możliwości takich jak np. rejestracja historii, łatwa konfiguracja czy dostęp do statystyk.

Sczytywanie tablic rejestracyjnych

W skład inteligentnego szlabanu mogą wchodzić:

  1. Kamery
  2. Port GPIO (przekaźnik odpowiadający za starowanie),
  3. Odpowiednie oprogramowanie
  4. Pętla indukcyjna.

Posiadamy w ofercie także dodatkowe warianty bezpieczeństwa, które w znaczny sposób ulepszą działanie:

• System białej i czarnej listy pojazdów dzięki której sygnalizowana będzie próba wjazdu pojazdu z numerami nieuprawnionymi

• Możliwość rozpoznania modelu i koloru samochodu

W prawidłowym funkcjonowaniu systemu ważna jest konfiguracja i odpowiedni montaż zintegrowanych urządzeń, przez osoby wykwalifikowane. Nasza firma oferuje usługi oparte o autoryzowanych fachowców oraz wieloletnie doświadczenie.

W celu omówienia oferty i uzyskania dodatkowych informacji zachęcamy do kontaktu telefonicznego 501 288 052 i e-mailowego.