Bramki obrotowe Warszawa

 

Kontakt: 501 288 052 | e-mail: biuro@grafita.pl

 

Posiadasz duży budynek i chcesz mieć kontrolę nad tym, kto i kiedy porusza się po Twoim terenie. Dobrze trafiłeś.

Oferujemy kilka rodzajów produktów zabezpieczających przejścia oraz kontrolujących dostęp na wyznaczony teren.

Wybierając nas nie musisz szukać oddzielnej firmy przeznaczonej do montażu określonych urządzeń.  Po udzieleniu konsultacji oraz przeprowadzeniu wizji lokalnej, dostarczymy ustalone produkty w określone miejsce, prawidłowo zamontujemy, skonfigurujemy je oraz udzielimy niezbędnych porad jak prawidłowo korzystać z systemu sterującego.

W czasie usterki po okresie gwarancyjnym nie musisz się przejmować problemem. Wystarczy skontaktować się z nami, wyślemy zespół, który skutecznie naprawi  Twoje urządzenie.

Płatności przyjmujemy zarówno bezpośrednio jak i w formie leasingu.

Zapraszamy do kontaktu.

Napisz do nas – biuro@grafita.pl lub zadzwoń : 501 288 052

 

Jeżeli zainteresował Cię temat, to w dalszej części poznasz gamę urządzeń zabezpieczających przejście. Dowiesz się jak działają i w jaki sposób możesz wykorzystać bramkę obrotową, aby mieć kontrolę nad budynkiem.

 

Przedstawiamy produkty, które skutecznie zapewnią kontrolę dostępu do Twojego budynku oraz zagwarantują wysoki poziom bezpieczeństwa.

  Bramki uchylne

Bramki obrotowe Warszawa

•  Bramki obrotowe, tripody

Bramki obrotowe Warszawa

•  Furty obrotowe

Bramki obrotowe Warszawa

Solidne wykonanie z wytrzymałych materiałów zapewni długotrwałe działanie. Uniwersalny i nowoczesny wygląd sprawi, że produkt wpasuje się w każde otoczenie.

 

Zakres działania oraz wybór preferencji.

 

Przy wyborze odpowiedniej bramki należy kierować się następującymi wytycznymi.

•  Miejsce działania

•  Intensywność pracy

•  Poziom bezpieczeństwa

•  Sposób weryfikacja przechodniów

 

Jeżeli masz już wyznaczony wstępny zakres cech, zapoznaj się z procesem działania bramki obrotowej  oraz wybierz odpowiedni produkt.

 

Pamiętaj, że wystarczy się z nami skontaktować oraz umówić na wizję lokalną, wybierzemy odpowiedni model za ciebie oraz przedstawimy korzystną ofertę dostosowaną do Twoich preferencji.

 

Podstawową i najważniejszą kwestią jest możliwość doprowadzenia zasilania oraz wybór miejsca w taki sposób, aby obszar obok bramki kontrolującej był odpowiednio zabezpieczony.

Następnie ważna jest decyzja dotycząca sposobu weryfikacji przechodniów. Dobór odpowiednich dodatków pozwoli Ci zdecydować w jaki sposób chcesz, aby ona nastąpiła np. za pomocą kart magnetycznych czy biletów.

Po rozpoznaniu określonego sygnału bramka uruchamia mechanizm umożliwiający swobodne przejścia na drugą stronę.

 

System sterujący

Kolejnym elementem dzięki innowacyjnym rozwiązaniom oferowanych produktów jest możliwość wyboru systemu.

Podstawą jest płyta sterująca, wyposażona z przełączniki. Za jej pomocą możesz w prosty sposób sterować i zarządzać.

Bardziej zaawansowanym wariantem jest instalacja oprogramowania na komputerze PC. Daje ono dostęp do szeregu nowych możliwości takich jak np. statystyki, lista osób przechodzących, podgląd monitoringu.

Najwygodniejszym wyborem będzie połączenie produktu z aplikacją mobilną w Twoim telefonie. To nowoczesne rozwiązanie umożliwia zarządzanie bramką obrotową z każdego miejsca. Podgląd na aktualne działania oraz dostęp do danych w chmurze.

Warto podkreślić, że nasze systemy posiadają możliwość synchronizacji z innymi, dostępnymi już na miejscu systemami bezpieczeństwa.

 

Zachęcamy do skorzystania z pakietu usług. Nasze indywidualne podejście pozwoli na wybór najlepszej bramki kontrolującej, spełniającej Twoje wymagania w korzystniej cenie.

Zainteresowanych ofertą zapraszamy do kontaktu e-mailowego lub telefonicznego.

Tel. 501 288 052

E-mail: biuro@grafita.pl