Parking bezobsługowy

Parking bezobsługowy

Współcześnie coraz popularniejsze stają się parkingi bezobsługowe, które nie wymagają stałego nadzoru pracowników ochrony. Automatyczne systemy do kontroli obiektów swoje działanie opierają na nowoczesnych urządzeniach oraz na inteligentnym oprogramowaniu, które odpowiada za prawidłową pracę całej instalacji. 

Parking bezobsługowy

Automatyczna obsługa parkingu

Dzięki automatycznym sprzętom i technologiom do nadzoru obiektu nie muszą Państwo zatrudniać dodatkowych pracowników do kontroli pojazdów wjeżdżających na parking. Odpowiadać za to będą kamery rozpoznające tablice rejestracyjne, które szybko i sprawnie zweryfikują, czy dany pojazd został uwzględniony na tzw. “białej liście” i czy może zostać wpuszczony do środka. 

Parking bezobsługowy

Bezobsługowy system do kontroli parkingu

Bezobsługowy parking można wyposażyć także w czytniki tagów bądź kart, dzięki czemu wyłącznie ci kierowcy, którzy otrzymają przepustkę w takiej formie, będą mogli dostać się na teren Państwa parkingu. 

Parking bezobsługowy

Automatyczny system do obsługi parkingu

GRAFITA to profesjonalna firma z ponad 30-letnim stażem w branży zabezpieczeń parkingowych. Zajmujemy się montowaniem oraz serwisowaniem systemów i urządzeń do kontroli obiektów. Indywidualnie podchodzimy do każdego zlecenia, ponieważ zależy nam na zadowoleniu naszych klientów. Działamy kompleksowo, dzięki czemu zatrudniają Państwo wyłącznie jedną firmę do realizacji całego projektu.

Parking bezobsługowy

Bezobsługowy system parkingowy

Jeżeli zainteresowała Państwa powyższa oferta, gorąco zachęcamy do kontaktu. Gruntownie zadbamy o komfort i bezpieczeństwo na Państwa parkingu.

Parking bezobsługowy