Strefy płatnego parkowania

Strefy płatnego parkowania

Strefy płatnego parkowania stają się coraz popularniejszym zjawiskiem w dużych miastach, jednak nie rozwiązują one problemu braku miejsc postojowych. Mieszkańcy zaczynają migrować w dalsze rejony i parkują swoje auta tam, gdzie płatny postój jeszcze nie obowiązuje. W ten sposób zabierają miejsca parkingowe tamtejszym kierowcom, co wywołuje kolejne problemy i konflikty.

Strefy płatnego parkowania

Obszar z płatnymi miejscami postojowymi

Rozwiązaniem tego problemu może okazać się wynajęcie miejsca postojowego na parkingu lokalnej wspólnoty, dzięki czemu nie będą musieli Państwo tracić czasu na poszukiwanie bezpiecznego i legalnego postoju dla swojego auta, co w godzinach szczytu staje się ogromnym wyzwaniem.

Strefy płatnego parkowania

Miejsca postojowe na parkometr

Dodatkowo, postój na parkingu wspólnoty sprawi, że Państwa samochód będzie o wiele bezpieczniejszy niż podczas parkowania na ulicy, ponieważ prawdopodobieństwo jego kradzieży lub uszkodzenia jest o wiele mniejsze na ogrodzonym i strzeżonym terenie.

Strefy płatnego parkowania

Opłata za miejsce parkingowe

GRAFITA to firma z pasją, która kompleksowo i profesjonalnie zamontuje urządzenia i systemy parkingowe na Państwa obiekcie. Od ponad 30 lat działamy na rynku zabezpieczeń parkingowych i zrealizowaliśmy już setki projektów w całej Polsce. Indywidualnie dopasowujemy sprzęty i technologie do potrzeb naszych klientów.

Strefy płatnego parkowania

Parkowanie w strefie płatnego postoju

Jeśli chcieliby Państwo stworzyć bezpieczny i komfortowy parking we własnej wspólnocie, zapraszamy do kontaktu. Szybko i starannie zabezpieczymy Państwa teren.

Strefy płatnego parkowania