Tripody Warszawa

 

Kontakt: 501 288 052 | e-mail: biuro@grafita.pl

 

Bezpieczeństwo jest dla Ciebie priorytetem i szukasz idealnego dla siebie rozwiązania.

Przedstawiamy innowacyjne bramki zabezpieczające i kontrolujące dostęp. Dzięki naszym produktom zarządzanie ruchem będzie proste i bezpieczne.

Zajmujemy się usługami z zakresu montażu oraz serwisu bramek kontrolujących dostęp i tripod w Warszawie, a także urządzeniami i systemami parkingowymi. Dostarczamy produkty i odpowiednio konfigurujemy.

Nie posiadamy żadnych ukrytych kosztów. Zapewniamy pełnej wsparcie ze strony technicznej zarówno w czasie gwarancji oraz dodatkowo po okresie jej wygaśnięcia.

Ofertę tworzymy pod Twoje indywidualne preferencje i wymagania.

Łączymy dużą wydajność i intensywność w pracy urządzenia z redukcja poboru cennej energii. Nowe, innowacyjne rozwiązania w technologii umożliwiają takie połączenie.

Oferujemy wygodne formy płatności.

Zapraszamy do kontaktu, podczas konsultacji dowiesz się, które urządzenie idealnie sprawdzi się u Ciebie.

Zadzwoń: 501 288 052

Napisz: biuro@grafita.pl

 

Przy dzisiejszych trendach, duże natężenie ruchu może przysporzyć wiele problemów. Często nie jesteśmy w stanie skontrolować wszystkiego, co dzieje się dookoła.

Z pomocą przychodzą nowoczesne narzędzia, dzięki którym kontrola Twojego terenu będzie łatwiejsza.

Przedstawiamy produkty, które rozwiążą te problemy. Bramki obrotowe to idealne urządzenia łączące funkcje skutecznego zarządzania ruchem pieszym oraz kontroli i bezpieczeństwa.

Do wyboru mamy kilka różnych modeli. U nasz znajdziesz idealną propozycję dla siebie.

Każde z produktów posiada charakterystyczne funkcje i akcesoria do wyboru. Jedne przeznaczone są do montażu tylko w zamkniętym pomieszczeniu, a drugie także na zewnątrz. W ofercie znajdziesz także urządzenia przeznaczone do intensywnej pracy, idealne w miejscach, gdzie panuje duży ruch.

 

 

Produkty kontrolujące dostęp

 

 •  Tripody i bramki obrotowe

Funkcjonalna bariera zarządzająca ruchem pieszych. Po wcześniej ustalonym i skonfigurowanym sygnale, mechanizm przepuszcza użytkownika na drugą stronę. Do wyboru weryfikacji są np. karty magnetyczne, czujniki, fotokomórki, system biletowy. Dodatkowy system nieautoryzowanego przejścia natychmiast informuje o zaistniałym wydarzeniu. Tripody Warszawa są dobrym rozwiązaniem spełniające swoją rolę w każdym miejscu.

 

 •  Uchylne bramki

Ich elegancki wygląd idealnie wpasuje się w otoczenie, często stosowane np. w biurowcach. Płynne przejście zapewni solidny mechanizm sterujący przeznaczony do intensywnego użytkowania. Po uruchomieniu ramienia przejście możliwe jest bez żadnych barier. To rozwiązanie jest idealnie dopasowane dla osób z ograniczonym ruchem i mobilnością. Oferowana seria GLA 1-2 wyróżnia się estetyką budowy. Ramię wykonane z przeźroczystego szkła hartowanego, a mechanizm ze stali nierdzewnej wykończony czarnym elementem ze szkła hartowanego.

 

 •  Furty obrotowe

Najwyższy poziom bezpieczeństwa zapewniają duże furty obrotowe. Ich rozmiar i trwałość oraz odpowiednie zabezpieczenie otoczenia sprawią, że żadna nieautoryzowana osoba nie dostane się na zabezpieczony teren. Często montowane na budowach, lotniskach czy obiektach sportowych.

 

Listę oraz szczegółowy opis produktów Znajdziesz na stronie: http://grafita.eu/2/11

Bezpieczeństwo i ochrona

Oferowane urządzenia posiadają zabezpieczenia zapobiegające próbom włamania.

Dzięki innowacyjnym systemom oferowanym przez firmę CAME, istnieje możliwość wyboru sposobu konfiguracji oraz zarządzania bramkami obrotowymi. Dzięki nim, możesz zdecydować w jaki sposób chcesz używać produktu oraz skąd chcesz nim sterować.

Istnieją 3 możliwości. Pierwszą z nich jest podstawowa płyta sterująca, gdzie bezpośrednio na miejscu możesz sterować bramką za pomocą przełączników. Drugą opcją jest zainstalowanie oprogramowania na komputerze PC. Daje to dużo więcej możliwości np. odczyt danych, czy dostęp do statystyk. Kolejną opcją – najwygodniejszą jest sterowanie i zarządzanie urządzeniem za pomocą aplikacji mobilnej na Twoim telefonie. Dzięki niej możesz mieć szybki dostęp do produktu w każdym miejscu.

 

Tripody Warszawa – kontrola bezpiecznego przejścia.

Nowoczesne i innowacyjne rozwiązania stosowane w systemach oferowanych przez nas produktów zapewnia funkcjonalność, wygodę i bezpieczeństwo.

Zapraszamy do kontaktu w celu konsultacji i stworzenia indywidualnej oferty dostosowanej do Twoich potrzeb.

Zadzwoń – tel. 501 288 052 lub napisz – biuro@grafita.pl